• 24
    Cze
    2018

Nagrody za akcję „Zbieramy zużyte baterie”

Od kilku lat nasze przedszkole bierze udział w akcji „Zbieramy zużyte baterie”, która jest prowadzona przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa we współpracy ze Spółdzielnią Pracy ARGO-FILM. W tym roku szkolnym  udało nam się wspólnie zebrać 139 kg, zużytych baterii, dzięki czemu zajęliśmy II miejsce w kategorii „przedszkola” 🙂  Jak co roku wybieramy również naszego przedszkolnego  najlepszego zbieracza baterii. W tym roku tytuł ten zdobyła Julia P. z Grupy II, która zebrała 1295 sztuk baterii 🙂 Bardzo dziękujemy wszystkim  dzieciom i ich rodzicom za udział w zbiórce 🙂 oraz gratulujemy wszystkim nagrodzonym 🙂

Więcej informacji o konkursie tutaj: http://edunet.tarnow.pl/pl/ekol/ekol/final_progr_zabawy_z_ekol_prom_postaw_proekolog_wsrod_tarnowian

 

 

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.