• 10
    paź
    2021

I miejsce w akcji „Zbiórka zużytych baterii” 2020/2021

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasze Przedszkole zdobyło I miejsce w akcji ekologicznej „Zbiórka zużytych baterii 2020/2021” w kategorii: „przedszkola”, zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa oraz Firmę Argo – Film z Tarnowa, która zajmuje się bezpiecznym utylizowaniem zużytych baterii. Dzięki staraniom całej naszej społeczności przedszkolnej, udało nam się zebrać, aż 310 kg zużytych baterii 🙂 Cieszymy się, że potrzeba ochrony środowiska jest tak bliska naszym Przedszkolakom 🙂 Najlepszymi zbieraczami zużytych baterii w roku szkolnym 2020/2021 okazali się Wojciech M. i Karina Ż., z Grupy II 🙂 Serdecznie im gratulujemy 🙂 Dziękujemy również pozostałym dzieciom i ich rodzicom za chęć przyłączenia się do zbiórki i udział w naszym sukcesie 🙂

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.