• 27
    gru
    2023

Eko- Mikołaj i Kartka świąteczna

W listopadzie w naszym przedszkolu odbył się wewnątrz przedszkolny konkurs plastyczny przy współudziale Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa. Tematem konkursu była „Kartka świąteczna” w Grupie I oraz „Eko-Mikołaj” w Grupie II. Bardzo cieszymy się z tak licznego udziału dzieci w konkursie. Po burzliwych obradach jury przyznało I, II, dwa III miejsca i wyróżnienia dla pozostałych uczestników w Grupie II oraz I, II, III i wyróżnienia dla dzieci z Grupy I. Dzięki Pani Ani Ponikiewskiej dzieci otrzymały bardzo ładne i atrakcyjne nagrody. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ????????????

Relacja na FB tutaj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0J8KsenxVdp5SWJ6w9KXTm2eJiy6BDWRn7kzZGbEGgJDHrfGatfMwpdCDfu4td6Dxl&id=100064001081314

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.