lip

Absolwenci 2020

Kochani 🙂

Oto nasi wspaniali Absolwenci AD 2020: MICHAŁ, OLIWIA, ANTONINA, KACPER Z., JAKUB, OSKAR M., SZYMON, LILIANNA, IZABELA, KACPER G.,OSKAR P., EMILIA 🙂

W tym roku szkolnym żegnamy Was w niecodzienny sposób z powodu epidemii, dlatego kierujemy do Was kilka słów pożegnania:

Kochane Przedszkolaki!

„Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami nie przestajecie być dziećmi. W Waszej dalszej edukacji nadal powinny towarzyszyć: zabawa, uśmiech i zadowolenie nawet z małych sukcesów.

To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie. To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze. Jesteśmy więc dumne, że mogłyśmy w tym uczestniczyć.

Życząc powodzenia w szkole, życzymy Wam abyście sobą pozostały i nigdy się nie zmieniały. Wszystko co było waszym marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niechaj nie mija z cichym westchnieniem, lecz niechaj się spełni  w całości.

Jedna prośba do Was, taka mała, aby pamięć o nas mimo upływu lat, w Waszych sercach zawsze pozostała.

Chcemy Wam drogie dzieci z całego serca podziękować – za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle od Was nauczyć przez wszystkie lata Waszego pobytu w przedszkolu.

Drodzy Rodzice, gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci. Życzymy pociechy i zadowolenia z Waszych dzieci w przyszłości, a Wam drogie dzieci życzymy wielu sukcesów w szkole i aby dalsze poznawanie świata było nieustającą grą i zabawą dającą Wam wiele satysfakcji.”

Dziękujemy !

Pani Ula i Pani Renia

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.