• 29
    cze
    2022

Zbieramy zużyte baterie – nagrody 2022

Celem akcji ekologicznej „Zbieramy zużyte baterie”, jest uświadomienie dzieciom, potrzeby ochrony środowiska i właściwej utylizacji zużytych odpadów,  w tym przypadku baterii 🙂 W tym roku szkolnym, zebraliśmy wspólnie 509 kg baterii !!! Jest to wspaniały wynik oraz ogromne zaangażowanie całej społeczności przedszkolnej – za co serdecznie dziękujemy 🙂 Regulamin konkursu ogłaszamy zawsze na początku roku szkolnego, ale już dzisiaj zachęcamy wszystkich do zbiórki baterii, liczenia sztuk i przyniesienia do przedszkola po wakacjach 🙂 Nagrody w akcji ufundowała Firma Argo – Film Tarnów, a dyplomy Rada Rodziców naszego Przedszkola 🙂

Wyniki konkursu:

I miejsce – Wiktoria K. – 16 473 szt

II miejsce – Karina Ż. –  5238 szt

III miejsce Oliwier S. –  2 627 szt

Wyróżnienia:

Lilianna M. 1218 szt

Franciszek L. 846 szt

Wojciech K. 830 szt

Gabriela P. 694 szt

Jakub H. 550 szt

Roman M. 402 szt

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.