• 23
    paź
    2022

„Wróbelka Elemelka poznajemy, z nim przygody dzielić chcemy”

W tym roku szkolnym, nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym pt:”Wróbelka Elemelka poznajemy, z nim przygody dzielić chcemy”. Głównym założeniem projektu jest wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej, rozbudzenie ciekawości przyrodniczej, promowanie czytelnictwa, wzbogacanie ogólnej wiedzy o świecie , poznanie roli wróbli w naszym życiu oraz rozwijanie kompetencji językowych dzieci w kontakcie z literaturą. Wszystkie zadania realizujemy w oparciu o opowiadania Hanny Łochockiej  pt: ” O wróbelku Elemelku”. Relacje z realizacji zadań pokazujemy na profilu naszego Przedszkola na Facebooku:)

Zapraszamy tutaj: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064001081314

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.