• 02
    cze
    2024

„Wiwat Trzeci Maj” – Wojewódzki Konkurs Plastyczny

W maju dzieci z naszego Przedszkola Kalinka, Igor F., Izabela, Gabriela, Tytus oraz Igor S., wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt;”Wiwat Trzeci Maj”, zorganizowanym między innymi przez Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy, dowolną techniką, nawiązującą do symboli narodowych naszego kraju. Celem konkursu było wspieranie wychowania patriotycznego dzieci oraz kształtowanie dumy narodowej poprzez rozbudzanie zainteresowania historią Polski ze szczególnym uwzględnieniem symboli narodowych – flagi, godła, hymnu. Nasze Przedszkolaki spisały się znakomicie i wykonały przepiękne pracy, które zostały wystawione na wystawie pokonkursowej w Hali Bazar na ulicy Hodowlanej. Szczególnie cieszymy się z sukcesu Kalinki, która otrzymała wyróżnienie za swoją pracę 🙂 Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy !!!

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.