• 25
    cze
    2023

Podsumowanie akcji ekologicznych 2022/2023

16 czerwca w Parku Strzeleckim, odbyło się podsumowanie akcji ekologicznych, zorganizowanych na terenie Tarnowa, przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa. Nasze Przedszkole od wielu lat bierze czynny udział w tych akcjach. W tym roku szkolnym udało nam się po raz kolejny zająć I miejsce w zbiórce zużytych baterii oraz II miejsce w akcji ekologicznej „Zbieram, segreguję, odzyskuję”, czyli w zbiórce makulatury. Tytuł najlepszego zbieracza baterii otrzymała w tym roku Julka z Grupy II. Nagrodę odebrała również Wiktorka z Grupy II, która uzyskała drugi wysoki wynik w zbiórce baterii. Natomiast 22 czerwca w Przedszkolu nagrodziliśmy wszystkie dzieci, które wytrwale zbierały baterie i makulaturę przez cały rok. Było to aż 40 dzieci, a nagrody ufundowała firma Argo – Film z Tarnowa. Wszystkim uczestnikom zbiórek, zarówno dzieciom, jak i rodzicom, serdecznie dziękujemy ???? Wspólnie zebraliśmy 1800 kg zużytych baterii i około 700 kg makulatury. Dziękujemy ????

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.