• 30
    mar
    2022

„Mój własny anioł”

W lutym Emilka, Natalka i Michałek z Grupy II wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt:” Mój własny anioł – edycja walentynkowa”, zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 11 w Będzinie. Celem konkursu było: inspirowanie do pracy twórczej, rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznym, rozbudzanie fantazji, popularyzacja działań plastycznych. Na konkurs przesłano 200 prac, wśród których znalazły się również piękne prace naszych przedszkolaków 🙂 Dzieci otrzymały dyplomy za udział i nagrody pocieszenia 🙂

Wyniki konkursu i zdjęcia z wystawy prac: https://przedszkole11bedzin.edupage.org/news/?eqa=d2lkPW5ld3NfUGFnaW5hdG9yXzEmbmV3c2FyY2hpdmVmPSZvZmZzZXRfbmV3c19QYWdpbmF0b3JfMT0yMA%3D%3D

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.