W tym roku szkolnym po raz trzeci został zorganizowany Majowy Konkurs Fotograficzny z okazji Dnia Flagi RP. Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia z flagą narodową. W ten szczególny sposób uczciliśmy Dzień Flagi i pokazaliśmy jak można radośnie świętować majowe święta. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.