• 24
    paź
    2022

Konkurs plastyczny – „Ptaki – dziwaki”

W październiku, w naszym Przedszkolu, odbył się konkurs plastyczny pt:”Ptaki – dziwaki”. Celem konkursu było: zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej różnorodnych gatunków ptaków, rozbudzanie zainteresowań tematyką ornitologiczną, uwrażliwienie dzieci na otaczającą nas przyrodę, kształtowanie postaw ekologicznych, rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci, umiejętności przekazywania swoich wrażeń i emocji za pomocą środków plastycznych, rozwijanie zdolności plastycznych dzieci. Konkurs był adresowany do wszystkich dzieci uczęszczających do naszego Przedszkola. Finalnie udział wzięło 21 dzieci 🙂 Decyzją jury konkursu wszyscy autorzy prac zdobyli I miejsce, za piękny pomysł i zaangażowanie. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział 🙂 Gratulujemy 🙂

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.