O przedszkolu

Przedszkole Publiczne Nr 4 znajduje się w Tarnowie przy ulicy Szkolnej 12. W uroczo położonej dzielnicy domów jednorodzinnych – Chyszów, w niewielkiej odległości od centrum miasta. Zarówno usytuowanie przedszkola jak i wygląd budynku stanowią o jego domowym, niepowtarzalnym klimacie, który sprzyja lepszej adaptacji dziecka. Do dyspozycji dzieci jest ogród wyposażony w sprzęt do zabaw i zajęć na świeżym powietrzu. Natomiast w budynku znajdują się przestronne kolorowe sale, kąciki przyrody i pracownie.

Wyróżnia nas bogato wyposażona :

• sala muzyczna
  • pracownia plastyczna
  • kącik twórczości sceniczno-teatralnej
  • kącik komputerowy
  • kącik ” Małego Europejczyka ” .

Przedszkole jest jednostką dwuoddziałową, do której mogą uczęszczać dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

• Grupa I    dzieci 2,5 – 4 – letnie
  • Grupa II   dzieci 5 – 6 – letnie

Placówka czynna jest przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 16.30

Dzieci mają od niedawna do dyspozycji świeżo odnowione sale zabaw, halle i inne pomieszczenia.

image4 image6 image10 image11 image12 image16 image17 image18 image20 IMG_23

© 2014 Przedszkole nr 4. Wszystkie prawa zastrzeżone.